11 Листопада 2025
Максим
Звернувся до Гарвіса через необхідність оперування акроміально-ключичного зчленування. Без води, опишу відчуття від співпраці з цією багатопрофільним медичним центром, фахівцями та лікарями:
Зручність, комфорт, час здачі аналізів - чудово
Консультація лікаря
– швидко, не об'ємно, але нічого зайвого без води, лише факти
Моїм консультуючим та оперуючим лікарем був Кириченко Вадим Юрійович.
Сама операція пройшла успішно, обсяг наркозу (загального) був підібраний ідеально – через кілька годин після операції я вже вільно виконував усі звичайні, звичні процеси.
Палата стаціонару непогана - чисто, з особистою вбиральню та душем, регульовані ліжка для пацієнтів, єдине що - моторошно скріплять - нехай пробачать мені мої сусіди по палаті, коли я вночі повертався. У палаті 24/7 виклик мед персоналу, ставлення - все в порядку.
Постопераційна консультація лікарів - порядок
Наступний контакт із лікарем протягом реабілітації - порядок
Особисто для мене все пройшло чудово, приємний смак від багатопрофільного медичного центру і медичної сфери в цілому, при всій моїй нелюбові до лікарів і лікування в цілому.
Ще один плюс - паркування на подвір'ї з охороною - моє авто стояло добу, без проблем
У цілому нині 9.5\10. Рекомендую Гарвис (Хірургічне відділення, Дніпро, вул. Батумська)
Рекомендую лікаря Кириченку В. А. однозначно.
Дякуємо Гарвісу за надані послуги!
Читати повністю