Оставить новую запись в отзывах

 
 
 
 
 
 
Поля, помеченные звёздочкой, обязательны для заполнения.
Ваш адрес e-mail опубликован не будет.
По соображениям безопасности мы запишем IP-адрес 18.206.48.243.
Ваш отзыв может быть опубликован не сразу, а только после предварительной проверки администрацией сайта.
Мы оставляем за собой право редактировать, удалять или не публиковать отзывы в соответствии с действующим законодательством и морально-этическими нормами.
620 записей.
Ольга из города Дніпро написал(а) 30.11.2023:
Дякую колективу філіала на бульв. Кобзаря 2 за небайдужість до пацієнтів, чистоту, затишок, доброзичливу атмосферу. Хочу відмітити професіоналізм та уважне відношення лікарів Болотіной М.В., Шимана А.Б.
Ответ от администратора: Контент менеджер
Дякуємо за відгук. Обов'язково передамо Ваші слова подяки лікарям. Будьте здорові!
Ирина из города Днепр написал(а) 29.11.2023:
Сегодня, 29.11.2023 г.с супругом посетили клинику Гарвис. Огромная благодарность Специалисту с большой буквы - Тузко Анне Владимировне. Процедура панендоскопии выполнена профессионально, с таким вниманием, заботой, сочувствием и полноценной консультацией, что понимаешь: с таким доктором можно преодолеть все! Отдельные слова благодарности молодому человеку ( извините,не запомнила имя), который ассистировал Анне Владимировне во время проведения процедуры. И, конечно отдельная благодарность персоналу клиники,договорному отделу, Наталье Николаевне и сидящей рядом с ней Наталье за оперативность и помощь в решении наших вопросов.
Ответ от администратора: Контент менеджер
Дякуємо за чудовий та емоційний відгук! Нам неймовірно приємно отримати такий теплий зворотній зв'язок. Радіємо, що мали змогу допомогти
Анжеліка из города Дніпро написал(а) 24.11.2023:
Дякую Чередниченко Роману Васильовичу за вміння співчувати, завжди бути на зв'язку з пацієнтом, знаходити доступні слова для пояснення.
Відмінна робота медсестер в реанімації: турбота, співчуття, доброта до пацієнта.
Останнє сподівання в мене на одужання й подальше щасливе життя.
Ответ от администратора: Контент менеджер
Ми щиро радіємо, коли бачимо таку вдячність з боку пацієнта. Обов'язково передамо слова подяки лікарю та всьому колективу. Бажаємо Вам міцного здоров'я!
шалимов владимир из города Константиновка Донецкая обл. написал(а) 21.11.2023:
Выражаю огромную благодарность всему коллективу клиники Гарвис за прекрасно проведенное лечение по поводу эндопротезирования тазобедренного сустава. Особую благодарность лучшему врачу ортопеду Балалян В. А. за его золотые руки.Огромное спасибо лечащему врачу Гаращук Е.И. за его человечность и профессионализм. Низкий поклон всему коллективу. Рекомендую лечиться только у Вас!
Ответ от администратора: Контент менеджер
Дякуємо, ми робимо все, щоб нашим пацієнтам було комфортно з нами. Бажаємо здоров'я Вам та Вашим близьким
Аліна из города Дніпро написал(а) 20.11.2023:
Була на прийомі у лікаря Булигіна Элла Вікторівна, хочу подякувати цьому лікарю за роботу. Лікар чуйний , відповідальний та професійний (враховуючи з якими делікатними питаннями пацієнти звертаються).Раджу цього лікаря , навіть якщо незручні питання з'являються - лікар надасть відповіді максимально доступно.
Ответ от администратора: Контент менеджер
Дякуємо за відгук. Обов'язково передамо Ваші слова подяки лікарю. Будьте здорові!
Олексій из города Дніпро написал(а) 19.11.2023:
Хочу висловити подяку лікарю Марченко Л.В. ,та реабілітологам які сперших хвилин роспологають до себе,знаходять підхід до пацієнта не зважаючи на стан. Сам центр дуже гарний,та нове обладнання для фізичної підготовки. Дуже раді що і в нашому місті з'явилось місце де наші захисники зможуть одужувати. Дуже дякуємо всьому персоналу цієї лікарні)))
Ответ от администратора: Контент менеджер
Дякуємо! Нам дуже приємно отримувати такий зворотній зв'язок! Будьте здорові!
Олена из города Павлоград написал(а) 14.11.2023:
Хочу висловити свою подяку зам.директора клініки Березницькій Г.В. за допомогу у виборі фахівця,людяність,порядність та підтримку.
Також дуже вдячна лікарю-урологу Бабаєву О.О. за професійну консультацію,поради та рекомендації.
Ответ от администратора: Контент менеджер
Дякуємо за чудовий та емоційний відгук! Нам дуже важливо знати, що Ви залишились задоволені, що ми змогли допомогти Вам. Дякуємо, що помічаєте наші старання!
Юлия из города Днепр написал(а) 12.11.2023:
С самого рождения сына заключили декларацию с врачем в клинике гарвис. И все бы ничего, но зачем запрещать делать вакцину гексаксим препаратом из аптеки(который стоит там 1186грн) при том что первую прививку делали именно так, ставить его в 2 раза почти дороже (2050грн) чем везде и оставлять людей в безвыходном положении?
С выплатой на ребенка в 860 гривен, я переплачиваю 1000 на воздух просто потому что кому то так захотелось! Ужас 👎🏼👎🏼
Ответ от администратора: Контент менеджер
Шановна пані Юліє! Згідно з наказом №23Б 27.07.2023 року по медзакладу, відповідно до Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Наказу МОЗ України від 11.08.2014 р. №551 «Про удосконалення проведення профілактичних щеплень в Україні», Наказу МОЗ України від 16.09.2011 р. №595 «Про порядок проведення профілактичних щеплень в Україні та контроль якості й обігу медичних імунобіологічних препаратів», проведення щеплень у нашому медзакладі дозволено виключно вакцинами та анатоксинами, що куплені за кошти державного бюджету та за кошти самого медзакладу з дотриманням вимог законодавства щодо транспортування, зберігання та використання вакцин та анатоксинів. Це зроблено з метою забезпечення умов зберігання, транспортування, а також показників якості, ефективності та безпечності вакцин і анатоксинів.
Iрина из города Днiпро написал(а) 12.11.2023:
Хочу выразить благодарность всему коллективу клиники Гарвис за оказаные услуги,комфортное пребывание в стационаре.Огромное спасибо доктору Яроцкому Г.Г. за профессионализм, ,внимание и заботу,его отношение к пациентам заслуживает самой высокой оценки.СПАСИБО!Все административные вопросы были решены быстро.Стационар чистый,комфортный,внимание среднего и младшего персонала это забота во всем ,диет сестра особо порадовала своим чувством юмора,питание на уровне.Желаю всем здоровья ,а клинике процветания!
Ответ от администратора: Контент менеджер
Дякуємо за чудовий та емоційний відгук! Нам дуже приємно та важливо знати, що наші старання помічають.
Ирина из города Днепр написал(а) 27.10.2023:
Огромное спасибо Никите Юриевичу Полион,за проделанную операцию, врач высшего уровня, медперсонал тоже очень понравился. Действительно клиника высшего уровня
Ответ от администратора: Контент менеджер
Дякуємо за високу оцінку нашої праці. Нам дуже приємно. Бажаємо Вам міцного здоров'я!
Аня из города Дніпро написал(а) 27.10.2023:
Добридень! Хочу залишити відгук про реабілітаційний центр.
В першу чергу- дуже гарний інтер’єр, все чисто та охайно. Так само порадував і персонал. Усі привітні та чемні. Адміністратор Єгор зміг допомогти із запитаннями. В клініці є все необхідне, а також WiFi. Все дуже сподобалось, дякую!
Ответ от администратора: Контент менеджер
Дякуємо за відгук. Будьте здорові!
Олена из города Павлоград написал(а) 26.10.2023:
Не можу промовчати.
Отримала найжахливішу в своєму житті консультацію лікаря уролога Чубатенко Ігора Анатолійовича.Окрім прочитаного діагнозу з моїх попередніх обстежень в інших медичних закладах.Потім направлення на консультацію в стаціонар.Заплатила 550 грн.Мені 47 років.
Перший раз в житті зустрічаю таке в приватній клініці.
Ответ от администратора: Контент менеджер
Нам дуже прикро, що Вам довелося зіткнутися з такою ситуацією. Прийміть наші щирі вибачення. Сподіваємось, що інший наш фахівець, до якого ми записали Вас на безкоштовну консультацію, відповість на всі Ваші запитання. Дякуємо, що допомагаєте нам стати краще.
Олексій из города Дніпро написал(а) 22.10.2023:
Добрий день! Хочу по благодарити гастроєнтеролога Роспопову Ірину Іванівну! Дуже чуйна,спокійна. Добре робить свою роботу. При пальпації і огляду вона сразу постановила мені два діагноза. Потім здав іще аналіз і все пітвердилось. Гарно і правильно розповідає рекомендації. Бажаю Ірині Іванівні здоров'я і всього найкращого. І ще хочу подякувати моєму сімейному врачу Кузнєцовій Олені Валентинівні. Дужє гарно і правильно робить свою роботу. При перших моїх аналізах сразу розібралася і направила до правильного врача. Дякую всьому медичному персоналу. Дуже чуйні,вічливі дівчата. Бажаю Вам всім мирного неба, здоровья і всього найкращого. Рекомендую клініку Гарвіс.
Ответ от администратора: Контент менеджер
Дуже дякуємо Вам за відгук. Обов'язково передамо Ваші слова подяки лікарям. Будьте здорові!
Ірина Осіпова из города Дніпро написал(а) 19.10.2023:
Професійно зроблена складна операція. Ставлення персоналу - турботливе, як до рідних. Особлива подяка лікарям Явроцькому Г.Г. , Сірому С.С. ,Небеському Д.В. Дуже дякую всім працівникам "Гарвіс"
Ответ от администратора: Контент менеджер
Ми дуже раді, що змогли допомогти Вам. Бажаємо швидкого відновлення!
Татьяна Зайцева из города Днепр написал(а) 19.10.2023:
Хочу выразить благодарность специалисту Наталье, которая принимала у меня анализы 19.10.23. Профессионал высшего класса - все выполнено в лучшем виде, а главное БЕЗБОЛЕЗНЕННО. Супер, спасибо!
Еще хочется отметить администратора Марину - внимательна, доброжелательна и очень обаятельна. Респект клинике Гарвис за подбор сотрудников.
Ответ от администратора: Контент менеджер
Дякуємо! Нам дуже приємно отримувати такий зворотній зв'язок! Будьте здорові!
Олександр из города Дніпро написал(а) 18.10.2023:
Відвідував клініку 18.10.23.
Хочу дуже подякувати ДУДНИК ОЛЬЗІ СЕРГІЇВНІ за допомогу в лікуванні та консультацію тієї проблеми, з якої я до неї звернувся. . Професійний лікар!!! Дуже рекомендую!!!
Ответ от администратора: Контент менеджер
Дякуємо за відгук. Будьте здорові!
БОРОДИНА ЭЛЕОНОРА ВИКТОРОВНА из города г.Днепр написал(а) 09.10.2023:
Я посетила клинику ГАРВИС 04 10.2023гХочу выразить огромную благодарность хирургу ТУЗКО АННЕ ВЛАДИМИРОВНЕ за провенненую мне процедуру Панендоскопию на высоком профессиональном уровне.Это врач те только настоящий профессионал своего дела,но и добрый, внимательный,приветлевый человек.Выражаю благодарность и медсестре КОСОВОЙ Н.М.за процедуру.СПАСИБО клинике за таких специалистах.Желаю ВСЕМ здоровья,процветания и много-много благодарных пациентов!
Ответ от администратора: Контент менеджер
Дякуємо! Нам неймовірно приємно отримати такий теплий зворотній зв'язок. Будьте здорові!
Свиридова Ирина из города Каменское написал(а) 06.10.2023:
Хочу выразить большую благодарность анастазиологу Гаращук Арине Юрьевне ,за консультацию перед операцией эндопротезирование тазобедренной кости.С первой минуты приема Арина Юрьевна на профессиональном уровне сумела зарядить позитивом и уверенностью ,что все будет хорошо,а это важный фактор перед операцией.Огромное спасибо,что есть такая хорошая клиника и замечательные врачи.Я осталась очень довольна приемом в этой клинике.Всем рекомендую!!!
Ответ от администратора: Контент менеджер
Дякуємо за відгук! Обов'язково передамо Ваші слова подяки лікарю. Будьте здорові!
Таранова Яна из города Дніпро написал(а) 01.10.2023:
Доброго дня. Хочу висловити велику подяку лор-хірургу Сапроновій Олені Вікторівні. Це Лікар з великої літери. Справжній професіонал і чудова людина. Я звернулася з проблемою викривлення носової перегородки і багаторічною залежністю від с/з препаратів. Олена Вікторівна професійно провела огляд, розповіла, які треба зробити аналізи, відмітила, що без операції не обійдемося🤷‍♀️, що і як буде відбуватися. Потрапивши до неї я зрозуміла, що я у надійних руках. Також хочу відмітити роботу кардіолога Рязанової О.В. і анестезіолога Дудаса Андрія Богдановича. Я дуже хвилювалася, як перенесу анестезію, але лікар заспокоїв, пояснив, що нічого страшного не станеться. Стаціонар просто чудовий, все чисто, охайно, палата чудова з усіма умовами. Дякую всім медсестрам за піклування, працівникам їдальні, прибиральницям. Годують дуже смачно і багато, я вдома стільки не їм ніколи😄 Піклування відчувалося просто у всьому, всі дуже милі, привітні і добрі. Дякую власникам клініки за такі чудові умови та професійних лікарів! Бажаю процвітання та професійних звершень всім співробітникам клініки Garvis 🐍
Ответ от администратора: Контент менеджер
Дякуємо Вам за такі щирі слова подяки! Такі відгуки нас надихають та дають нам сили. Бажаємо Вам міцного здоров'я!
Ірина Снітько из города Дніпро написал(а) 24.09.2023:
Висловлюю велику вдячність усьому колективу Гарвіс. Потрапила до клініки з гострим болем та страхом, що треба буде оперуватись.
Завдяки професіоналізму лікарів перебування у стаціонарі було легким та приємним, наче на курорті побувала. Харизма та людяність Вікторії Іванівни вже при першому спілкуванні на консультації заспокоїли мене та допомогли прийняти правильне рішення щодо подальшого лікування у клініці.
Всі співробітники, які були до мене дотичні під час мого перебування у клініці: адміністратори, санітарки, медичні сестри, дієтсестри, і звісно ж лікарі, це професійні, чуйні, добрі та милосердні Люди. Всі обстеження та медичні процедури були зроблені швидко та якісно, на кожному етапі надавались вичерпні відповіді на мої питання.
Я ні на хвилину не засумнівалась що перебуваю у надійних руках та все буде добре!
Палата простора та чиста, санвузол в палаті, зручне ліжко, є все необхідне, WiFi. Мені пощастило з сусідками по палаті, а також з видом на балконі: доглянута територія, затишний куточок. Навіть відпочила від щоденних справ.
Операція пройшла швидко та без ускладнень. Особлива подяка Глібу Володимировичу, це Лікар з великої літери. Завдяки йому та дбайливій фаховій роботі операційної бригади та всіх хто опікувався моїм оперуванням, я не встигла злякатися, як вже була у своїй палаті з вітаннями від рідних, які передала мені дуже мила та добра медсестра.
Вже наступного дня після операції мене виписали, адже все було добре! Ґречно дякую дієтологу, це жінка від якої лунає любов та турбота до пацієнта. Вона хвилюється за кожного, як за рідну людину, тож дала всі необхідні рекомендації щодо харчування, відповіла на всі запитання - це була змістовна, цікава та дуже інформативна лекція.
Виписали швидко без будь-якої бюрократичної тяганини. Щиро та доброзичливо побажали найшвидшого одужання.
Велике спасибі, бажаю всім здоров’я та мирного неба над головою. Хай клініка й надалі розвивається та дарує людям надію, віру в себе та своє здорове майбутнє.
Нікому не зичу хворіти, але якщо раптом щось трапиться – навіть не вагайтесь, Гарвіс допоможе.
Ответ от администратора: Контент менеджер
Щиро дякуємо! Такі теплі слова надихають та дають нам сили й далі працювати заради нашіх пацієнтів. Бажаємо Вам швидкого відновлення!