ІНФОРМОВАНА ДОБРОВІЛЬНА ЗГОДА ПАЦІЄНТА НА ОБРОБКУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ


Я надаю інформовану добровільну згоду  Медичному центру ТОВ НВП «Медицинські системи і технології», ЄДРПОУ 23935503 (надалі – МЦ),  на обробку моїх персональних даних  шляхом передачі МЦ коду підтвердження, надісланого на зазначений мною номер телефону  для підтвердження моєї згоди,  відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 01 червня 2010 року № 2297-VІ.

Я погоджуюсь та підтверджую, що:

— Обсяг персональних даних, згоду на обробку яких я надаю, обмежується обсягом даних, що зазначені в документації медичного призначення, яка була мною заповнена та/або надана, а також результатами медичних досліджень.

— МЦ має право без моєї додаткової згоди на передачу (поширення) персональних даних третім особам, до яких  належать: органи державної влади та місцевого самоврядування, інші особи, які мають право отримувати дану інформацію у відповідності до вимог чинного законодавства, юристи, юридичні особи – контрагенти, з якими МЦ  були укладені договори про надання послуг, виконання робіт.

— Надаю МЦ згоду на передачу моїх персональних даних, в тому числі результатів медичних досліджень, у порядку, передбаченому чинним законодавством України, до Національної служби здоров’я України, ТОВ «ХЕЛСІ УКРАЇНА», МОЗ України.

— Надаю згоду МЦ на відправлення результатів медичних досліджень та повідомлень МЦ  на електронну адресу та /або на номер мобільного телефону, що зазначена мною в цій Інформованої згоді.

Я розумію, що доставка повідомлення залежить від мобільних операторів та постачальників послуг зв’язку та не є гарантованою, і МЦ не несе відповідальність за отримання мною повідомлення.

Я погоджуюсь, що МЦ не може гарантувати та не несе відповідальність за доставку результатів медичних досліджень електронною поштою, тому що доставка електронного листа залежить від налаштувань поштових серверів, антивірусних систем та спам-фільтрів моєї поштової скриньки.

Мені було роз’яснено та зрозуміло моє право на внесення застережень стосовно обмеження права МЦ на обробку моїх персональних даних під час надання цієї Інформованої згоди. Я підтверджую, що зазначені застереження у мене відсутні.

Шляхом передачі МЦ коду підтвердження, надісланого на зазначений мною номер телефону,   я надаю згоду на обробку персональних даних у випадку кожного наступного мого звернення до МЦ та підтверджую, що це визнається достатнім доказом факту наявності моєї згоди на обробку персональних даних.

Мені було повідомлено, що дана Інформована згода зберігається в електронній формі в архіві МЦ не менше 75 років, якщо інше не буде встановлено законом або ця Інформована згода не буде відкликана мною раніше.

Текст даної Інформованої згоди мною прочитано і шляхом передачі МЦ  коду підтвердження, надісланого на зазначений мною номер телефону,  я засвідчую, що згоден (-на) із усіма пунктами цього документу, положення якого мені роз’яснені і зрозумілі.

=====================

На підтвердження того, що:

  1. Персональні данні, надіслані Вам в повідомленні, Вами перевірені і правильні.
  2. Ви ознайомились з  Інформаційною добровільною згодою пацієнта на обробку персональних та надаєте Медичному центру ТОВ НВП «Медицинські системи і технології», ЄДРПОУ 23935503,  згоду на обробку Ваших персональних даних.

Передайте, будь ласка, адміністратору підтверджуючий код з повідомлення для внесення його в програму.

 

Украина,
г. Днепр,
ул. Батумская, 7А,
остановка «Правда кино»

+38 (056) 794-10-20
+38 (095) 283-10-20
+38 (067) 353-10-20
ПН - ПТ 08:00 до 20:00
СБ - ВС 08:00 до 20:00

Поликлиника:
ПН-ПТ — 08:00 до 17:00
СБ - 08:00 до 17:00
ВС - выходной

Поиск

+