Кожен на своєму місці робить максимум для нашої країни!

✅ Хірургічна клініка “Garvis” стоїть на сторожі здоров’я всіх пацієнтів Дніпропетровщини і не тільки.

Ми підготувалися та закупили всі необхідні медикаменти, витратні матеріали, наші хірурги, анестезіологи, операційні медсестри знаходяться на своїх робочих місцях. Для всього медичного персоналу провели тренінг з тактичної медицини, на якому нагадали про правила надання першої допомоги у воєнний час, повторили та відпрацювали на практиці навички накладання джгутів і не тільки.

🤝 Наразі кожен житель нашої країни робить внесок у спільну Перемогу. Хтось перебуває на передовій зі зброєю в руках, хтось день і ніч готує їжу або підвозить продукти, хтось рятує життя в операційних нашим хлопцям, хтось перекваліфікував своє виробництво на потреби воєнного часу, хтось займається волонтерством та допомагає біженцям.

Кожен на своєму місці робить максимум для нашої країни!

Хотіли б виразити величезну подяку Хохловичу Леоніду Михайловичу – бізнесмену, резиденту закритого бізнес-клубу INSPIRA. Леонід Михайлович передав в дар нашій клініці дефіцитні витратні матеріали призначені для операцій у травматології на суму 200 тис. доларів. Це стержневі апарати зовнішньої фіксації, які використовуються під час хірургічних операцій для пацієнтів з гострою травмою та вогнепальними пораненнями.

🙏 Виносимо величезну подяку Леоніду Михайловичу, за його велике серце від імені всієї клініки і народа України. Частину цих розхідників ми передамо нашим колегам-медикам в кілька лікарень Харкова, а також в міські лікарні м.Дніпро. Частину залишимо собі, адже ми готові приймати наших бійців ВСУ і надавати їм допомогу.

🇺🇦 Україна переживає непростий час, але разом, працюючи, допомагаючи один одному ми прямуємо до нашої спільної Перемоги!

Все буде Україна!

 

Украина,
г. Днепр,
ул. Батумская, 7А,
остановка «Правда кино»

+38 (056) 794-10-20
+38 (095) 283-10-20
+38 (067) 353-10-20
ПН - ПТ 08:00 до 20:00
СБ - ВС 08:00 до 20:00

Поликлиника:
ПН-ПТ — 08:00 до 17:00
СБ - 08:00 до 17:00
ВС - выходной

Поиск

+