Розвитку злоякісної пухлини бояться всі, тому резонно можна задати питання. А чи може комплекс лікувальних заходів вилікувати пацієнта? На це питання можна відповісти ствердно — може, але потрібно одне уточнення, надії може бути більше в разі виявлення пухлини на ранній стадії або при виявленні передракової патології та її лікуванні.

Що для цього потрібно?

Необхідно змінити ставлення до свого здоров’я.

Метою будь-якого лікування є повне позбавлення від недуги. Онкохірургія спрямована на видалення новоутворення, а також виключення ймовірності його рецидиву. У комплексі з іншими методами боротьби (хіміотерапія, променева терапія та ін.) вона часто приносить сприятливі результати.

Для записи на прием оставьте Ваш номер телефонаУ хірургічній клініці Garvis є висококваліфіковані фахівці, сучасне обладнання та технології, які дозволяють надавати медичну допомогу пацієнтам з різними пухлинними процесами.

У той же час ми хочемо звернути Вашу увагу на те, що більш бажаним є не доведення свого організму до необхідності хірургічних операцій, а слід в певні періоди життя час від часу проходити скринінгові дослідження для запобігання розвитку найбільш поширених пухлин або виявлення їх на ранніх етапах.

✍️ Записатися на консультацію можна за телефонами: (056) 794-10-20; (095) 283-10-20; (067) 353-10-20.

❗️ Garvis — експерт в хірургії. Наш досвід більше 36 000 операцій❗️